Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA ciągle bez reprezentanta Dominikany

ZAKSA ciągle bez reprezentanta Dominikany

fot. archiwum

Nadal bez Elvi Dalsires Contrerasa będzie trenowała drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Przyjmujący z Dominikany poinformował władze klubu o tym, że ma problemy z uzyskaniem wizy na wjazd do Polski. Jak na razie nie wiadomo, kiedy sprawa się rozwiąże.

Elvi Dalsires Contrerasa to 33-letni nowy przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Miniony sezon reprezentant Dominikany spędził w Dynamie Krasnodar, które w ubiegłym sezonie w lidze rosyjskiej uplasowało się na szóstej pozycji. Dotychczas Contreras nie stawił się w nowym klubie ze względu na walkę ze swoją reprezentacją o udział w przyszłorocznej Lidze Światowej. Już w pierwszej rundzie Dominikana uległa późniejszym triumfatorom kwalifikacji – Holendrom. Reprezentant Dominikany miał stawić się w klubie we wtorek, jednak tego nie zrobił, tłumacząc się problemami z uzyskaniem wizy.

Problemy na tym polu to nic nowego w rodzinie Elvi Dalsires Contrerasa. Jakiś czas temu reprezentant Dominikany został deportowany z Włoch za posługiwanie się dokumentami swojego młodszego brata. Być może ten incydent zaważył na długości przyznawania wizy dla nowego przyjmującego kędzierzyńskiego klubu. Co jest jednak dziwne w całej tej sprawie, władze ZAKSY od razu zbadały sprawę po polskiej stronie. – My cały czas czekamy na naszego nowego zawodnika. To nie było tak powiedziane, że od razu z 1 września musi się stawić w klubie. Niedawno reprezentacja Dominikany grała mecz z Portugalią i tak sobie wyliczaliśmy, że być może przybędzie w tym czasie. Tak naprawdę ma czas do połowy września. Co jednak nie zmienia faktu, że polskiej wizy nie ma nadal – przyznała w rozmowie ze Strefą Siatkówki prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sabina Nowosielska.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved