Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Bielszczanki rozbiły rywalki z Węgier

Bielszczanki rozbiły rywalki z Węgier

fot. archiwum

W pierwszym dniu zmagań w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Bielska-Białej gospodynie wręcz rozniosły ekipę TF Budapestt. Węgierski zespół w żadnym z setów nie zdołał "uciułać" dwudziestu punktów.

Czwarty zespół żeńskiej ekstraklasy ostatniego sezonu z łatwością rozprawił się z drużyną TF Budapeszt. Wszystkie trzy partie układały się według bardzo podobnego scenariusza: węgierskie siatkarki były w stanie toczyć wyrównaną walkę z ekipą Wiesława Popika jedynie w pierwszych akcja każdego z setów. Potem już na parkiecie niepodzielnie panowały zawodniczki z Bielska-Białej. Przeciwniczki z Węgier usiłowały podjąć walkę, lecz bez skutku – polski zespół górował nad nimi w każdym elemencie gry.

BKS Aluprof Bielsko-Biała – TF Budapeszt 3:0
(25:12, 25:14, 25:17)

W drugim pojedynku pierwszego dnia turnieju doszło do „bratobójczego” pojedynku włoskich zespołów. Po przeciwnym stronach siatki stanęły siatkarki Icos Crema Volley i Banca Reale Yoyogurt Giaveno. W pierwszej partii to ekipa z Giaveno niezmiennie dyktowała warunki (25:20). W drugiej i trzeciej odsłonie zawodniczki z Lombardii złapały wiatr w żagle i znacznie poprawiły swoją grę. Końcówki jednak były wyłącznie popisem beniaminka włoskiej ekstraklasy (25:19, 25:21).Icos Crema Volley – Banca Reale Yoyogurt Giaveno 0:3
(20:25, 19:25, 21:25)

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved