Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Wygrany sparing AZS KSZO w Mysłowicach

Wygrany sparing AZS KSZO w Mysłowicach

fot. archiwum

Wczoraj w Mysłowicach zespół AZS WSBiP KSZO zwyciężył 3:2 w meczu sparingowym z inną I-ligową drużyną - Silesią Volley. Trenerzy umówili się na rozegranie pięciu partii, bez względu na wynik. Na pozycję środkowej została przesunięta Ksenia Mazur.

Dwa pierwsze sety zagraliśmy szóstką, która wyszła na parkiet od początku meczu. Później trener dokonywał wielu zmian, próbując różnych ustawień. Nie zmieniał tylko Kseni Mazur, która w ostatnich trzech partiach pozostawała cały czas na pozycji środkowej – zdradził nam kierownik ostrowieckiego zespołu, Władysław Mazur.

Przyszły tydzień to dla podopiecznych Dariusza Parkitnego będzie prawdziwy sparingowy maraton. Najpierw w środę zmierzą się z Wisłą Kraków, a w czwartek wyjadą do Sulechowa na trzydniowy (14-16 września) turniej, w którym obok AZS WSBiP KSZO i gospodarzy – Zawiszy Sulechów, zagrają Piast Szczecin, KS Murowana Goślina, Silesia Volley i być może jeszcze jeden zespół (w trakcie domawiania). W czwartek, 27 września meczem z Silesią Volley we własnej hali ostrowiecki zespół zainauguruje pierwszoligowy sezon 2012/13.

Silesia Volley Mysłowice/Chorzów – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 2:3
(19:25, 22:25, 25:18, 22:25, 13:15)źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved