Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Wrocławianki pokonane przez RC Cannes i Stellę Calais

Wrocławianki pokonane przez RC Cannes i Stellę Calais

fot. archiwum

Siatkarki Impelu Wrocław przebywają obecnie w Belgii, gdzie od jutra rywalizować będą w międzynarodowym turnieju we Franses. W czwartek w meczu towarzyskim podopieczne trenera Rafała Błaszczyka uległy w trzech setach zespołowi Racing de Cannes.

Od czwartku do niedzieli siatkarki Impelu Wrocław uczestniczyć będą w międzynarodowym turnieju w belgijskim Franses. Wrocławianki trafiły do grupy A, w której zagrają z francuskim zespołem Stella Calais (w czwartek) i belgijskim Dauphines Charleroi (w piątek). W grupie B rywalizować będą RC Cannes, VdK Gent oraz Aurubis Hamburg. Na sobotę zaplanowano półfinały, a decydujące mecze odbędą się w niedzielę.

W środę podopieczne trenera Rafała Błaszczyka rozegrały mecz towarzyski z drużyną Racing de Cannes. Francuski zespół w najsilniejszym swym składzie, w którym znalazły się m.in. Victoria Ravva, Ana Antonijević, Nadia Centoni i Milena Rasić, rozbił wrocławianki w trzech setach.

RC Cannes – Impel Wrocław 3:0
(25:16, 25:20, 25:21)
Dziś gwardzistki nie dały rady ekipie Stelli Calais. Co prawda gra podopiecznych Rafała Błaszczyka wyglądała już nieco lepiej niż w środę, to jednak wciąż było za mało na to, by pokonać rywalki z Francji. Najlepiej Polki zaprezentowały się w drugiej partii, kiedy to miały swoje szanse na jej zwycięstwo. Ostatecznie jednak, po zaciętej walce na przewagi, musiały uznać wyższość rywalek.

Już jutro wrocławianki zmierzą się z belgijskim Charleroi.

Gwardia Wrocław – Stella Calais 0:3
(22:25, 25:27, 22:25)

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved