Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Logan Tom zagra w lidze brazylijskiej

Logan Tom zagra w lidze brazylijskiej

fot. archiwum

Wicemistrzyni olimpijska z Pekinu i Londynu, Logan Tom, zdecydowała się zasilić występujący w brazylijskiej Superlidze zespół Unilever Rio de Janeiro. Trenerem drużyny, w której będzie występować teraz amerykańska przyjmująca, jest Bernardo Rezende.

Jak podaje oficjalna strona siatkarki, Unilever prowadził negocjacje z amerykańską przyjmującą przez trzy miesiące, zanim ostatecznie doszło do porozumienia. Logan Tom, 31-letnia przyjmująca, która może poszczycić się licznymi triumfami w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych, dołączy do zespołu prowadzonego przez Bernardo Rezende 24 września, kiedy dopełnione zostaną ostatnie formalności związane z transferem zawodniczki.

– Jest to siatkarka o bardzo dobrej technice. Świetnie opanowała wszystkie elementy gry. Razem z Fabi stworzą doskonały duet przyjmujących w naszej drużynie – komplementował nowy nabytek zespołu asystent pierwszego trenera klubu z Rio de Janeiro, Helio Griner. Wspomniana przez niego reprezentantka Brazylii również chwaliła swoją koleżankę z klubu: – Logan zawsze chciała grać w Rio i żyć w tym mieście. Kocha plażę i jej styl życia jest podobny do brazylijskiego. To siatkarka, która z pewnością pomoże zespołowi, jej przyjazd z pewnością sprawi, że będziemy lepszą drużyną – mówiła Fabi.

Kolejnym zagranicznym nabytkiem klubu z Kraju Kawy będzie występująca ostatnio we włoskiej Serie A1 Kanadyjka Sarah Pavan.* Autor tekstu: Michał Kaczmarczyk (SportoweFakty.pl )

źródło: logantom.info, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved