Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Celem Trójki Międzyrzec Podlaski będzie utrzymanie

Celem Trójki Międzyrzec Podlaski będzie utrzymanie

fot. archiwum

Po wywalczonym wiosną awansie do drugiej ligi w zespole Trójki nastąpiły ruchy kadrowe. Do drużyny dołączyło czterech nowych zawodników. Wszyscy to młodzi gracze, od 19 do 23 lat. Podstawowym celem dla beniaminka będzie utrzymanie w drugiej lidze.

Nowi zawodnicy to przyjmujący Paweł Łęgowski z KPS Jadar Siedlce, rozgrywający Metra Warszawa Patryk Prusik oraz dwaj siatkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki: atakujący Wiktor Musiał i przyjmujący Rafał Rybak. Najbardziej doświadczonym jest Łęgowski. – Bardzo liczymy na niego. Z Jadarem występował na zapleczu PlusLigi – mówi trener Marcin Śliwa.

Podstawowym celem dla beniaminka będzie utrzymanie w drugiej lidze. – Skład, którym dysponujemy, powinien nam zapewnić wykonanie tego zadania – przekonuje szkoleniowiec. – O fundusze możemy być spokojni – dodaje prezes Trójki Wojciech Więckowski.Miasto Międzyrzec wspiera nasz zespół, z czego bardzo się cieszymy.

W wakacje odnowiona została hala Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, w której siatkarze trenują i rozgrywać będą mecze ligowe. Nowy sezon Trójka rozpocznie 13 października meczem z Żyrardowianką Żyrardów na swoim parkiecie. Beniaminek trafił do trzeciej grupy drugiej ligi. – Znamy zespoły z tej grupy, powinno być nam łatwiej. Chcemy uplasować się w środku stawki – snuje plany Marcin Śliwa.Więcej w Dzienniku Wschodnim

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved