Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra już w pełnym składzie… trenerskim

Skra już w pełnym składzie… trenerskim

fot. archiwum

Siatkarze Skry Bełchatów po raz pierwszy tego lata trenowali pod okiem wszystkich trzech trenerów: Jacka Nawrockiego, Macieja Bartodziejskiego i Daniela Lecouny. Pierwszy szkoleniowiec drużyny wrócił z mistrzostw Europy juniorów.

Bełchatowska drużyna od miesiąca przygotowuje się do sezonu ligowego, który zacznie się w pierwszy weekend października. Dotychczas siatkarze trenowali pod kierunkiem Bartodziejskiego i Lecony. Pierwszy odpowiadał za zajęcia typowo siatkarskie, drugi – za przygotowanie fizyczne zespołu.

W tym czasie Nawrocki, pierwszy szkoleniowiec, prowadził reprezentację Polski juniorów. Najpierw przygotowywała się ona do mistrzostw Europy, a później w nich występowała. Zajęła szóste miejsce, choć niewiele dzieliło ją od awansu do najlepszej czwórki. W drużynie było dwóch zawodników PGE Skry: rozgrywający Marcin Janusz i libero Kacper Piechocki. Obaj zostali wypożyczeni na rok do AZS Częstochowa.

W poniedziałek aktualni wicemistrzowie Polski mieli wolne, a we wtorek trenowali tylko na siłowni, bowiem Nawrocki i Bartodziejski przebywali na kursokonferencji.*Więcej w Gazecie Wyborczej Łódź.

 

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved