Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > MKS MOS wrócił i przygotowuje się do turniejów

MKS MOS wrócił i przygotowuje się do turniejów

fot. archiwum

31 sierpnia siatkarze MKS-u Banimex Będzin powrócili z kilkunastodniowego obozu w Milówce, podczas którego trenowali, sparowali i poznawali się. Wrzesień dla będzinian zapowiada się jeszcze intensywniej. Przed nimi m.in. udział w trzech turniejach.

W trakcie wyjazdu szkoleniowiec bacznie obserwował postawę swoich zawodników. – Jestem bardzo zadowolony z przebiegu obozu, ponieważ nie mamy żadnych poważnych kontuzji, towarzyszą nam jedynie drobne urazy, ale są one wliczone w ten zawód. Byliśmy w Milówce w 14-osobowym składzie, pogoda dopisała, a plan treningowy zrealizowaliśmy w 100% – powiedział trener MKS-u, Rafał Legień.

Poza granicami Będzina, zagłębiowscy siatkarze rozegrali cztery sparingi: 24 sierpnia przegrali z Kęczaninem Kęty 1:4, dzień później pokonali BBTS Bielsko-Biała 5:0, 29 sierpnia ulegli ponownie Kęczaninowi 2:3, a w ostatni piątek mijającego miesiąca po raz drugi wygrali z BBTS-em, ale tym razem 3:2. – Niemal każdy mecz zaczynaliśmy w innym ustawieniu, każdy z zawodników dostał szansę gry. Na pewno zarys wyjściowej „szóstki" już jest w mojej głowie, ale my jesteśmy dopiero na półmetku przygotowań i jest jeszcze pięć tygodni ciężkiej pracy przed nami. Najbliższe treningi i turnieje wszystko zweryfikują – przekazał szkoleniowiec. Wiadomo też, że na początku września kontrakt z MKS-em podpisze środkowy Wiktor Macek.

Teraz będziński zespół czekają trzy turnieje. Pierwszy już w najbliższy weekend odbędzie się w Jaworznie o Turniej o Puchar Prezydenta Miasta. Wezmą w nim udział również: MCKiS Energetyk Jaworzno, BBTS Bielsko-Biała i Jadar Siedlce. Tydzień później  MKS zagra w Międzynarodowym Turnieju Beskidy 2012, gdzie zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała oraz zespołami z Austrii, Czech i Słowacji. W dniach 21-22 września będzińscy siatkarze sami będą gospodarzami turnieju, w którym cała obsada nie jest jeszcze ustalona.źródło: mks-mos.bedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved