Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Gwiazdy we Wrocławiu. Silnie obsadzony turniej na Dolnym Śląsku

Gwiazdy we Wrocławiu. Silnie obsadzony turniej na Dolnym Śląsku

fot. archiwum

Fenerbahce Stambuł, Azerrail Baku, Dresdner Sportclub i Impel Wrocław zmierzą się podczas turnieju we Wrocławiu. Towarzyskie rozgrywki z udziałem tych zespołów odbędą się w dniach 21-23 września w stolicy Dolnego Śląska.

Odmieniony klub z Wrocławia tuż przed rozpoczęciem rozgrywek będzie miał okazję sprawdzić się z silnymi rywalami. Podczas towarzyskiego turnieju, którego gospodarzem będą właśnie wrocławskie siatkarki, będą mogły zmierzyć się m.in. z Fenerbahce Stambuł, które w ubiegłym sezonie wygrało rozgrywki Ligi Mistrzyń. W składzie złotych medalistek mistrzostw Turcji występują m.in Paula Pequeno, Marianne, Kim Yeon Koung oraz Berenika Okuniewska, która od sezonu 2012/13 będzie występowała w barwach tureckiej drużyny.

W stolicy Dolnego Śląska pojawi się również Azerrail Baku i niemiecki Dresdner Sportclub. Szczególną uwagę kibiców przykuje zapewne ta pierwsza drużyna. Do azerskiego zespołu przed sezonem przeniosła się bowiem Milena Radecka, były trener Trefla Sopot Alessandro Chiappini oraz grające w ubiegłym sezonie w polskich klubach Megan Hodge, Caroline Wensink, Debby Stam-Pilon, Arielle Wilson i Ana Grbac, a także występująca niegdyś na parkietach naszej ekstraklasy Tina Lipicer-Samec.

 

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved