Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Mariusz Bujek: Brakuje nam jeszcze wszystkiego

Mariusz Bujek: Brakuje nam jeszcze wszystkiego

fot. archiwum

- To nie jest gra, o jaką mi chodzi - mówił trener Jedynki Aleksandrów Łódzki, Mariusz Bujek, po turnieju Silesia Cup. Jego podopieczne wygrały te zawody, mimo to w ocenie szkoleniowca nie zaprezentowały maksimum swoich umiejętności.

– Jak na pierwszy turniej to mógłbym być zadowolony, ale ciężko zadowolić się grą, w której jest mnóstwo błędów. To bardzo przeszkadza w mojej ocenie, bo jako trener nienawidzę, gdy mój zespół popełnia błędy, i to takie głupie błędy. Do tego w naszej grze jest jeszcze dużo niechlujstwa, co również mi się nie podoba. Będę musiał nad tym popracować na treningach. Choć myślę, że ostatecznie lepiej wygrywać w brzydkim stylu, ale wygrywać. Oby mój zespół dalej odnosił zwycięstwa. Sama wygrana w pierwszym turnieju na pewno bardzo cieszy – mówi szkoleniowiec o turnieju w Mysłowicach.

Mariusz Bujek nie ukrywa, że jego zespół nadal musi poprawić wiele elementów. – Jeszcze dużo pracy przed nami. Przede wszystkim musimy poprawić nogi. Nasze nogi nie pracują tak, jak bym chciał. One decydują o wszystkim, a funkcjonują inaczej niż u dobrych siatkarek. W związku z czym nad tym będziemy teraz pracować. Chcę, aby moje dziewczyny dobiegały do piłek, a nie się do nich rzucały. Także teraz przyjdzie czas, żeby się na tym skupić i wprowadzić dużo elementów szybkościowych – dodaje.

Brakuje nam zgrania, dokładności i przyjęcia, czyli tak naprawdę brakuje nam jeszcze wszystkiego. Mamy jednak jeszcze trzy tygodnie do pierwszego meczu i postaramy się to wszystko zniwelować – mówi Bujek.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved