Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > To nigdy nie pęknie? – 5 lat od powstania Forum Dyskusyjnego

To nigdy nie pęknie? – 5 lat od powstania Forum Dyskusyjnego

fot. archiwum

Ciężko w to uwierzyć, ale Forum Dyskusyjne Strefy Siatkówki istnieje już pięć lat. Niby to nie dużo, jednak w dobie błyskawicznych zmian zachodzących w internecie to całkiem sporo. I co ważniejsze, wciąż się rozwija. Czy to czasem kiedyś nie pęknie?

Gdy pięć lat temu uruchomiliśmy Forum Dyskusyjne Strefy Siatkówki, byliśmy pełni obaw. Część z nich bezpowrotnie już minęła, cześć istnieje nadal i wciąż zakłóca nasz spokój. Jednak ten czas, dość długi jak na takie forum, spowodował, że Forum dyskusyjne Strefy Siatkówki stało się dla nas już czymś naturalnym, jak wiatr, który od czasu do czasu zwraca naszą uwagę bardziej, ale wiemy, że zawsze był, jest i… no właśnie, i będzie.

Forum stało się już czymś tak oczywistym, że o fakcie piątej rocznicy jego powstania przypomniał nam… jeden z jego uczestników. Faktycznie, data 1 września raczej wszystkim kojarzy się z zupełnie innymi rocznicami, ale jak widać „dreamer”, którego zna już dzięki naszemu forum chyba całe siatkarskie środowisko, nie pozwolił nam o tym zapomnieć. I słusznie, bo Forum Dyskusyjne Strefy Siatkówki jest ważnym elementem naszego wspólnego serwisu.

Co nas najbardziej zadziwia, to fakt, że mimo ciągłego i rzetelnego usuwania wszystkich bootów i próbujących rejestrować się automatów, liczba użytkowników forum stale rośnie. W tej chwili jest ich już ponad 6 tysięcy, z czego ponad 500 szczególnie aktywnych. Do tego w każdej chwili na forum przebywa od kilkunastu do kilkudziesięciu gości, którzy czytają posty innych, nie mając śmiałości jeszcze w wyrażaniu swojego zdania. Przez te pięć lat powstało już ponad 214 tysięcy postów, a jakość dyskusji i przestrzeganie regulaminu dba codziennie kilku moderatorów, którym należy się ogromny szacunek za tę codzienną niełatwą pracę.Często zadajemy sobie pytanie, czy formuła forum siatkarskiego, poświęconego tylko jednej dyscyplinie, kiedyś w końcu się skończy. Czy kiedyś to forum pęknie, albo zgaśnie powolną śmiercią, jak wiele jemu podobnych? Być może tak, tym bardziej że zmiany w sieci następują w tempie błyskawicznym, ale dziś nic nie wskazuje, by miało to nastąpić szybko. Cieszmy się więc naszym forum, wymieniajmy na nim informacje i poglądy, a przede wszystkim dyskutujmy na poziomie o naszej dyscyplinie sportu. Do zobaczenia na forum!

Nie ma cię jeszcze na
Forum Dyskusyjnym Strefy Siatkówki?
Napraw to i zarejestruj się .

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved