Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > MKS Dąbrowa Górnicza na remis z Muszynianką

MKS Dąbrowa Górnicza na remis z Muszynianką

fot. archiwum

Zespoły Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza oraz Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna spotkały się w piątek i w sobotę na meczach towarzyskich. Oba spotkania zakończyły się... remisowo, bowiem trenerzy umówili się na rozegranie czterech setów.

Dla trenerów Waldemara Kawki i Bogdana Serwińskiego te dwa mecze kontrolne były doskonałą okazją do sprawdzenia wszystkich zawodniczek będących w szerokich kadrach obu zespołów. Zarówno w piątek, jak i w sobotę wynik był sprawą drugorzędną, liczyła się przede wszystkim gra oraz sprawdzenie niektórych ustawień. – W piątek gospodynie prowadziły 2:0 i my wyrównaliśmy. W sobotę było akurat odwrotnie. I dla nas, i dla rywalek mecze rozegrano w trudnym okresie. Obie drużyny są po ciężkim okresie przygotowań. Mieliśmy ostatnio dużo zajęć na siłowni. Dlatego też jestem mile zaskoczony postawą obu zespołów. Oczywiście po obu stronach siatki zawodniczki nie uniknęły błędów, ale też zobaczyliśmy dużo dobrej gry. W dodatku było sporo ambicjonalnej walki – powiedział trener zespołu gości Bogdan Serwiński, cytowany przez oficjalny serwis ekstraklasy.

Do inauguracji ORLEN Ligi pozostało jeszcze pięć długich tygodni, które zarówno zdobywca Pucharu Polski, jak i aktualny wicemistrz kraju zamierzają aktywnie wykorzystać. Kolejny raz oba zespoły spotkają się dwukrotnie za tydzień w Muszynie.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Bank BPS Muszynianka Muszyna 2:2
(25:21, 25:23, 16:25, 23:25)Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Bank BPS Muszynianka Muszyna 2:2
(26:28, 22:25, 25:22, 28:26)

źródło: inf. własna, orlen-liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved