Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Kaczor: Celem jest mistrzostwo Polski i obrona pucharu

Joanna Kaczor: Celem jest mistrzostwo Polski i obrona pucharu

fot. archiwum

- Dołączyłam do zespołu trochę później, ponieważ po zgrupowaniu miałyśmy kilka dni wolnych. Od niedawna trenujemy w hali „Centrum" szóstkami, na razie dużo gramy ze sobą i przyzwyczajamy się do siebie, bowiem dużo zawodniczek jest nowych - mówi Joanna Kaczor.

Dlaczego wybór padł na drużynę z Dąbrowy Górniczej?

Joanna Kaczor: – Są tutaj bardzo ciekawe zawodniczki, poza tym mam z Dąbrowy Górniczej niedaleko do domu. Stworzono tutaj drużynę ze sporymi aspiracjami na nadchodzący sezon i jest to ciekawe miejsce. Znam się z kilkoma dziewczynami z reprezentacji, z kilkoma z innych klubów, wcześniej grałam wspólnie z Ivaną Plchotovą i będzie mi bardzo przyjemnie ponownie z nią zagrać. Jest tutaj fajna grupa dziewczyn i jeżeli się zgramy, to możemy wiele wspólnie osiągnąć.

Jak wygląda rywalizacja na pozycji atakującej, jakie są twoje ambicje?– Zdrowa sportowa rywalizacja zawsze jest potrzebna w drużynie, na treningach prezentujemy ciekawą siatkówkę. Od decyzji trenera będzie zależało, kto będzie grał, a kto nie. Myślę, że wspólnie z Katarzyną Zaroślińską damy z siebie wszystko, aby się jak najlepiej zaprezentować.

Co chciałabyś osiągnąć z MKS Dąbrowa Górnicza?

– Chciałabym osiągnąć wszystkie te cele, które postawił przed nami klub i sponsor. Bardzo zależy nam na tym, żebyśmy w lidze walczyły o złoty medal oraz żebyśmy obroniły Puchar Polski.

źródło: inf. własna, mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved