Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Agata Karczmarzewska-Pura w barwach Silesii Volley

Agata Karczmarzewska-Pura w barwach Silesii Volley

fot. archiwum

Nie Brazylijka, a Polka uzupełni skład pierwszoligowego zespołu Silesii Volley. Agata Karczmarzewska-Pura, bo o niej mowa, będzie kolejnym wzmocnieniem teamu Sebastiana Michalaka. Siatkarka wraca na parkiet po rocznej przerwie.

Po informacji od menadżer Gracieli Do Monte, iż ta doznała poważnej kontuzji, zaczęliśmy szukać zawodniczki w kraju, jak i za granicą. Blisko było już podpisania umowy z Bułgarką, jednak w międzyczasie dowiedzieliśmy się, iż Agata chce wrócić do gry i poszukuje zespołu – powiedział szkoleniowiec Ślązaczek, Sebastian Michalak.

Agata Karczmarzewska-Pura pojawiła się w Mysłowicach już w sobotę i zagrała z koleżankami w toczącym się od piątku turnieju Silesia Cup 2012. Pochodząca z Rzeszowa 34-letnia siatkarka ma za sobą występy w Dick-Black Andrychów, Stali Mielec, BKS Bielsko-Biała i Farmutilu Piła. Z Piły wyjechała za granicę, gdzie reprezentowała barwy Airone Terra Sarda Tortoli, a potem przez dwa sezony Tulicy Tuła. Po powrocie do Polski była zawodniczką Muszynianki, AZS Białystok, a od 2009 roku MKS Dąbrowa Górnicza. Rok temu związała się z Pałacem Bydgoszcz, ale kontrakt został rozwiązany z powodów osobistych.

źródło: inf. własna, silesiavolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved