Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Trener Tomasovii wciąż szuka nowych zawodniczek

Trener Tomasovii wciąż szuka nowych zawodniczek

fot. archiwum

Tomasovia jest już po obozie w Zakopanem. Podopieczne trenera Stanisława Kaniewskiego mają jeszcze kilka dni wolnego i od poniedziałku wznawiają zajęcia. Szkoleniowiec na razie może liczyć na dwie nowe zawodniczki: Joannę Chmurę i Joannę Kowalską.

Podczas obozu trener Stanisław Kaniewski sprawdzał jednak przydatność do zespołu kilku nowych siatkarek. – Rozglądamy się przede wszystkim za bardziej doświadczoną dziewczyną, występująca na środku bloku, która mogłaby pomóc naszej młodzieży. Mamy zamiar wprowadzać do drużyny kadetki i w tej sytuacji przydałoby się trochę doświadczenia. Ciągle szukamy minimum w II lidze i rzeczywiście w Zakopanem przeprowadziliśmy małe testy. W najbliższych dniach zobaczymy, co z tego wyjdzie – przekonuje trener Kaniewski.

Ciągle nie wiadomo, czy na pełnych obrotach sezon z zespołem z Tomaszowa Lubelskiego rozpocznie Diana Romaszko. – Jesteśmy z nią bardzo ostrożni. Była z nami na zgrupowaniu i z jej kolanem jest już coraz lepiej. Ostatecznie o tym, czy będzie mogła grać, zdecydują jednak lekarze. Na pewno bardzo by nam się przydała – dodaje szkoleniowiec Tomasovii.

Więcej w Dzienniku Wschodnimźródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved