Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > ORLEN Liga: Impel Wrocław już po obozie

ORLEN Liga: Impel Wrocław już po obozie

fot. archiwum

Siatkarki Impelu Wrocław, które już od około miesiąca przygotowują się do tegorocznego sezonu ORLEN Ligi mają już za sobą trzynastodniowy obóz w Karpaczu. Już niebawem podopieczne trenera Błaszczyka rozpoczną gry kontrolne.

Siatkarki z Wrocławia podczas obozu pracowały nad takimi elementami jak: siła, wytrzymałość, dynamika, a także doskonaliły typowe elementy siatkarskiej sztuki. Obóz ten miał także zintegrować zespół, w którym pojawiło się kilka nowych twarzy: Kim Staelens, Vesna Djurisić, Makare Wilson, Patrycja Polak, Katarzyna Konieczna czy Wioletta Szkudlarek. – Chcemy, żeby dziewczyny się poznały – wyjaśnia Anna Nowakowska, nowa menadżer drużyny. O to, aby nie był to monotonny obóz, zadbali także szkoleniowcy. – Jest jedenasty dzień obozu. Trener stwierdził, że nadszedł najwyższy czas, aby wspiąć się na Śnieżkę. Było chłodno i mocno wiało. Jednak ciepła herbata w schronisku oraz satysfakcja z wejścia na szczyt rekompensowały dwugodzinny wysiłek – opowiada kapitan zespołu, Katarzyna Mroczkowska.

Teraz przed wrocławiankami okres sparingów. Już niebawem wyjadą do Belgii na turniej towarzyski, a następnie wystąpią w turnieju we Wrocławiu. Od 24 września siatkarki będą przebywać na obozie w Twardogórze, gdzie zostanie rozegrany turniej Twardogóra Cup. Sezon 2012/2013 ORLEN Liga zainauguruje 6 października. We Wrocławiu zawodniczki Impelu zmierzą się z zespołem PTPS Piła.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved