Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > MŚ mężczyzn do lat 21: Łosiak i Kantor awansowali do drugiej rundy

MŚ mężczyzn do lat 21: Łosiak i Kantor awansowali do drugiej rundy

fot. archiwum

Polska para Kantor/Łosiak łatwo i zdecydowanie pokonała swoich rywali z Kostaryki J. Flores/ Flores w pierwszej rundzie MŚ i awansowała do drugiej rundy. Rywalami Polaków będzie kanadyjski duet Nusbaum/O'Gorman.

Z meczu na mecz coraz lepiej na mistrzostwach świata prezentują się Bartosz Łosiak i Piotr Kantor. Polacy odnieśli drugie w dniu dzisiejszym zwycięstwo. Triumf nad duetem z Kostaryki Flores/Flores jest o tyle cenny, że zagwarantował biało-czerwonym awans do 1/8 finału. Pojedynek przebiegał pod dyktando zawodników znad Wisły, którzy zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie meczu nie pozwolili rywalom na „rozwinięcie skrzydeł”. Dwukrotne wygranie przez Polaków setów wynikiem 21:14 nie pozostawia złudzeń, która z par przeważała na kanadyjskim boisku. Duet Kantor/Łosiak o awans do ćwierćfinału walczyć będzie w dniu jutrzejszym z reprezentantami Kanady – Nusbaum/O’Gorman. Rywale są rozstawieni w turnieju z numerem 26., dlatego też to Polacy, turniejowa „trójka”, są zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania, którego stawką będzie 1/4 finału.

Kantor/Łosiak POL [3] – J.Flores/Flores CRC [20] 2:0
(21:14, 21:14)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved