Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sparing Budowlani kontra Budowlani, czyli Łódź kontra Toruń

Sparing Budowlani kontra Budowlani, czyli Łódź kontra Toruń

fot. archiwum

Pierwszy oficjalny mecz kontrolny Budowlani Łódź rozegrają w przyszłym tygodniu. W czwartek zmierzyły się jednak z Budowlanymi Toruń. Siatkarki z ekstraklasy okazały się lepsze od grającego w I lidze zespołu w trzech z czterech rozegranych łącznie setów.

– Dogadaliśmy się w sprawie sparingu w środę wieczorem, a w czwartek zagraliśmy podczas treningu – opowiada Marcin Chudzik, prezes łódzkiego klubu.

Łódzka drużyna mimo ciężkich treningów wypadła bardzo dobrze, zwyciężając w tym towarzyskim spotkaniu 3:1. Pierwsze trzy sety wygrały podopieczne Macieja Kosmola, a dodatkowy czwarty – rywalki. W zespole zabrakło tylko Courtney Thompson, a po raz pierwszy zaprezentowała się Luz Delfines. Mierząca 193 cm wzrostu Wenezuelka wypadła bardzo dobrze, zdobywając 14 punktów (62 proc. skuteczności w ataku) i 44 proc. w przyjęciu zagrywki. Na boisku błyszczała jednak Dominika Golec, najskuteczniejsza w Budowlanych (18 pkt., 88 proc. w ataku!). Mniej grała inna nowa zawodniczka – atakująca z Brazylii Soraya (9 pkt., 56 proc.).

Budowlani Łódź – Budowlani Toruń 3:1
(25:19, 25:17, 25:11, 26:28)* Więcej przeczytasz w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved