Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski wraca do treningów

Michał Winiarski wraca do treningów

fot. archiwum

Po nieudanych dla naszych siatkarzy igrzyskach olimpijskich przyjmujący reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów dostał dwa tygodnie wolnego. Wczoraj Michał Winiarski wrócił już do treningów i wspólnie z wicemistrzem Polski przygotowuje się do sezonu.

Kilka dni wolnego było szczególnie ważne dla przyjmującego Skry, który zdążył odpocząć fizycznie, a przede wszystkim psychicznie po turnieju w Londynie. – Wracam do pracy pełen zapału. Naprawdę znudziło mnie to nicnierobienie – powiedział lodz.sport.pl. – Miałem zalecenie, żeby nic nie robić, dlatego od razu nie mogę przystąpić do takich zajęć jak reszta drużyny.

Michał Winiarski jest jedynym reprezentantem Polski, który pozostał w klubie z Bełchatowa. Na igrzyskach olimpijskich był również Aleksandar Atanasijević, ale ten trenuje już od ponad tygodnia.

Jednym z pierwszych meczów kontrolnych dla bełchatowian będzie turniej rozgrywany w ramach Memoriału Arkadiusza Gołasia w Międzychodzie. Tam podopieczni Jacka Nawrockiego zmierzą się między innymi z AZS-em Częstochowa i Delectą Bydgoszcz.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved