Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Kolejna zmiana na stanowisku trenera reprezentacji Bułgarii

Kolejna zmiana na stanowisku trenera reprezentacji Bułgarii

fot. archiwum

Kolejna odsłona zawirowań związanych z stanowiskiem selekcjonera męskiej reprezentacji Bułgarii. Wbrew wcześniejszym informacjom Najden Najdenow nie poprowadzi Bułgarów do kolejnych igrzysk olimpijskich - zastąpi go jego dotychczasowy asystent Camillo Placi.

O wyborze Włocha na stanowisko szkoleniowca zadecydowało tajne głosowanie, w którym zdobył on poparcie ośmiu członków Izby Bułgarskiej Federacji Siatkówki. Dotychczasowy selekcjoner uzyskał jeden głos mniej. Tym samym nowym trenerem czwartej ekipy Igrzysk Olimpijskich w Londynie został Camillo Placi.

Warto przypomnieć, iż nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy, iż Bułgarska Federacji Siatkówki podjęła kluczowe decyzje dotyczące stanowiska szkoleniowca reprezentacji narodowej mężczyzn, którym miał być… Najden Najdenow. Camillo Placi miał natomiast pozostać na stanowisku jego asystenta. Minęło kilkanaście dni i sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Najden Najdenow w niedawnej wypowiedzi dla bułgarskich mediów podkreślał, iż nie jest zainteresowany stanowiskiem asystenta trenera – tym samym wszystko wskazuje na to, iż jest to dla niego koniec przygody z drużyną narodową. Nie oznacza to jednak, że czeka go poszukiwanie zatrudnienia – oprócz stanowiska pierwszego trenera reprezentacji jest on bowiem szkoleniowcem drużyny Marek-Union Ivkoni Dupnitsa, która w tym roku zadebiutuje w Lidze Mistrzów.Trzeba przyznać, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Pozostaje tylko pytanie:” Czy jest to ostatnia zmiana? Czy w najbliższym czasie czekają nas kolejne niespodzianki”?

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved