Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Robert Prygiel: Wszyscy sumiennie realizują wytyczne

Robert Prygiel: Wszyscy sumiennie realizują wytyczne

fot. archiwum

Siłownia, rowery i elementy siatkówki - oto w skrócie plan pracy na treningach realizowany w końcówce sierpnia przez pierwszoligowych siatkarzy Czarnych Radom. W środę 5 września Czarni dwukrotnie zagrają w Warszawie z AZS Politechniką.

W tym tygodniu wciąż jeszcze ćwiczymy mocniejszym cyklem, który zakłada po dwie jednostki treningowe dziennie. Do południa są to na zmianę zajęcia na siłowni i na rowerach. Natomiast drugi trening zarezerwowany jest wyłącznie na siatkówkę. Doskonalimy technikę, elementy taktyczne na boisku, ale jeszcze nie gramy – powiedział „Gazecie” Robert Prygiel, grający II trener radomian.

Warto podkreślić, że poza Jakubem Wachnikiem, który wraz z kadrą narodową juniorów walczy w finałach mistrzostw Europy, na treningach Czarnych meldują się wszyscy zawodnicy. – Nikt nie narzeka na urazy, wszyscy sumiennie realizują wytyczne – dodał Prygiel.

Już wiadomo, że pierwsze sparingi radomianie rozegrają we wrześniu. I trzeba przyznać, że czekają ich mecze kontrolne z wymagającymi rywalami. W środę 5 września dwukrotnie zagrają w Warszawie z AZS Politechniką, reprezentantem PlusLigi. Z kolei 13. tego miesiąca, niemal tuż przed Radomskim Festiwalem Siatkówki, podopieczni trenera Wojciecha Stępnia podejmą inną ekipę z ekstraklasy – Indykpol AZS Olsztyn. Będzie to preludium przed turniejową rywalizacją, na którą Czarni zapraszają do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza. Dwudniowe zawody zaplanowano w terminie 14-16 września. Przypomnijmy, w ramach Festiwalu Siatkówki na turnieju w Radomiu zagrają Ślepsk Suwałki, KPS Jadar Siedlce (oba zespoły z I ligi) oraz mistrz Słowacji – VK Chemes Humenne.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved