Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Skarżyszanie celują w fazę play-off

II liga M: Skarżyszanie celują w fazę play-off

fot. archiwum

Siatkarze STS-u Skarżysko-Kamienna przygotowują się do drugoligowych rozgrywek. W międzysezonowej przerwie w drużynie doszło do sporych zmian kadrowych, w efekcie czego podopieczni Łukasza Kruka mierzą w fazę play-off.

Po zakończonym sezonie do sporych zmian doszło w szeregach STS-u. Z posadą szkoleniowca pożegnał się Konrad Korzeniowski, którego zastąpił Łukasz Kruk, pełniący jednocześnie funkcję rozgrywającego skarżyskiej ekipy. Ponadto drużynę opuściło sześciu zawodników – Patryk Akala, Damian Pilarczyk, Krzysztof Kurzdym, Adam Czekaj, Marcin Chałas i Michał Szumielewicz. W ich miejsce ściągnięto trzech siatkarzy Czarnych Radom – Łukasza Kleczaja, Grzegorza Szumielewicza oraz Wiktora Skwarka. Dodatkowo do seniorskiego zespołu dokooptowany został także wychowanek STS Piotr Bogusiewicz.

Drużyna ze Skarżyska-Kamiennej zainauguruje sezon 13 października. Wówczas na wyjeździe podejmie Politechnikę Świętokrzyską. Mimo że grupa, w której zagra STS, jest dość mocna, działacze liczą na walkę o czołowe lokaty. – Chcemy powalczyć o play-offy, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będzie łatwo. Groźne będą zwłaszcza: Wanda Kraków, Avia Świdnik i Karpaty Krosno – ocenia prezes Marian Szcześniak.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved