Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Gorzowianie wznowili treningi

II liga M: Gorzowianie wznowili treningi

fot. archiwum

Siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącego sezonu. Receptą na dobry wynik w drugoligowych rozgrywkach ma być mieszanka rutyny z młodością, kierowana przez Andrzeja Stanulewicza.

Siatkarze GTPS utrzymali się na zapleczu PlusLigi, ale trudna sytuacja finansowa klubu spowodowała, że zespół zagra w II lidze. – Musieliśmy sprzedać swe miejsce na zapleczu ekstraklasy, bo nie było nas stać na utrzymanie pierwszoligowej drużyny – powiedział podczas  konferencji prasowej wiceprezes klubu Zenon Michałowski. Stare długi uregulujemy najpóźniej do końca września. Na nowy sezon potrzebujemy 25 tys. zł miesięcznie. Mamy już gwarancje na 20. I sporo firm zainteresowanych kreowaniem swego wizerunku poprzez siatkówkę.

Siatkarze gorzowskiego zespołu rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącego sezonu. – Zawodnicy mieli wysłaną rozpiskę, co mają robić w kwestii przygotowania fizycznego, także przyjechali na zgrupowanie po części przygotowani – mówi trener lubuskiego zespołu, Andrzej Stanulewicz.

Obok Pawła Maciejewicza i Krzysztofa Kocika, jednym z zawodników, którego mogą kojarzyć gorzowscy kibice, jest Piotr Przyborowski. – Wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Droga w Zielonej Górze dla mnie się skończyła. Po nieudanym sezonie, kiedy spadliśmy z ligi, chciałem spróbować czegoś nowego. Przeniosłem się do Gorzowa, tutaj podejmę studia magisterskie, których ukończenie jest dla mnie priorytetem – mówi na antenie Radia Zachód Piotr Przyborowski.źródło: Gazeta Lubuska, inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved