Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Doświadczona rozgrywająca blisko Szóstki Biłgoraj

Doświadczona rozgrywająca blisko Szóstki Biłgoraj

fot. archiwum

Nowy szkoleniowiec Szóstki Biłgoraj Roman Murdza powoli kompletuje skład swojej drużyny. Po transferach Świątek i Czekajskiej, kolejnym ruchem kadrowym będzie pozyskanie doświadczonej rozgrywającej, która zastąpi Karolinę Filipowicz.

Jeszcze nie podpisała z nami umowy i dlatego wolelibyśmy nie zdradzać o kogo chodzi. Jeżeli jednak dojdziemy z nią do porozumienia, to moim zdaniem będzie to dla nas bardzo duże wzmocnienie – przekonuje kierownik klubu Ziemowit Kuliński.

Ekipa z Biłgoraja dzisiaj kończy obóz dochodzeniowy na własnych obiektach i wkrótce rozpocznie mecze sparingowe. Być może już w środę w grze kontrolnej zmierzy się z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Prawdziwym sprawdzianem formy będzie z kolei coroczny turniej Sitogród. Tym razem zostanie on rozegrany w dniach 7-8 września, jak zwykle w Biłgoraju. Trener Murdza liczy, że do tej pory uda się pozyskać jeszcze jedną nową siatkarkę. – Cały czas szukamy kolejnych zawodniczek, ale w tym momencie nie jest to łatwe. Przede wszystkim chodzi nam o przyjmującą. Czy coś zmieniło się odnośnie naszych planów na kolejne rozgrywki? Raczej nie. Celujemy w pierwszą czwórkę i nie mamy zamiaru się specjalnie napinać. Zobaczymy jednak, kogo uda się jeszcze pozyskać – dodaje Kuliński.Więcej w Dzienniku Wschodnim

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved