Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Turniejowy wrzesień KPS Siedlce

Turniejowy wrzesień KPS Siedlce

fot. archiwum

Znany już jest terminarz przedsezonowych turniejów, w których udział wezmą siatkarze KPS Jadaru Siedlce. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza zagrają w trzech tego typu rozgrywkach, pierwsze z nich rozpoczną się już 7 września.

Okres sparingowy KPS rozpocznie 7 września Turniejem o „Puchar Prezydenta Jaworzna”. Poza gospodarzami i ekipą z Siedlec udział wezmą w nim także BBTS Bielsko-Biała i MKS MOS Będzin, z którym siedlczanie zagrają swój pierwszy mecz. Zmagania potrwają trzy dni, a dobiegną końca w niedzielę 9 września.

W dniach 14-15 września KPS wybierze się na turniej organizowany przez beniaminka z Radomia. W dniu dzisiejszym nie znamy jeszcze dokładnej obsady zawodów – wiadomo jedynie, że poza miejscowymi i drużyną z Siedlec pojawi się na nich także słowacki zespół VK Chemes Humenne. Pierwszego dnia (piątek) rozegrany zostanie jeden mecz, drugiego zaś dwa.

Natomiast 22-23 września odbędzie się III Turniej o „Puchar Prezesa KPS Siedlce”. Do Siedlec zagoszczą gospodarze dwóch poprzednich turniejów, Energetyk Jaworzno i Czarni Radom, a także doskonale znana siedleckim kibicom drużyna Ślepska Suwałki.źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved