Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nikon Polska kibicuje Asseco Resovii Rzeszów

Nikon Polska kibicuje Asseco Resovii Rzeszów

fot. archiwum

Firma Nikon Polska przedłużyła na kolejny sezon rozpoczętą w zeszłym roku partnerską współpracę w zakresie propagowania fotografii i sportu z Asseco Resovią Rzeszów. - Dla naszego klubu to niezwykle prestiżowa umowa - mówi wiceprezes - Bartosz Górski.

– Chcemy, by sprzęt fotograficzny marki Nikon pomagał w zatrzymaniu na dłużej radosnych chwil i sportowych emocji. Po roku współpracy wiemy, że ani jednych, ani drugich nie brakuje w siatkówce i podczas meczów Assecco Resovii Rzeszów – szczególnie w hali na Podpromiu, gdzie zawsze przychodzi komplet wiernych kibiców. Z zaciekawieniem śledzimy dokonania klubu i cieszymy się, że możemy współpracować z aktualnymi mistrzami Polski, którzy oprócz wyników sportowych dostarczają nam platformę współpracy i komunikacji z rzeszą fanów zarówno tej dyscypliny, jak i fotografii. Będziemy kibicować, by nadchodzący sezon był dla drużyny równie sportowo udany, co poprzedni – mówi Piotr Przychodzień, Dyrektor Generalny Nikon Polska.

W ramach współpracy klub będzie korzystać ze sprzętu fotograficznego Nikon, aby rejestrować wszystkie rozgrywane mecze i najważniejsze momenty z życia drużyny. Ponadto, jako partner rzeszowskiego klubu, firma Nikon przekaże aparaty fotograficzne na konkursy dla kibiców oraz inne wydarzenia. Dotychczasowe działania pozwoliły również zacieśnić współpracę w zakresie promocji marki z libero zespołu – pasjonatem fotografii oraz wieloletnim użytkownikiem sprzętu marki NIKON – Krzysztofem Ignaczakiem. Warto dodać, że podczas meczów rzeszowskiej drużyny w ubiegłym sezonie również prowadzone były liczne konkursy, w których do wygrania były m.in. koszulki popularnego „Igły”. Klub wraz firmą Nikon prowadził też konkursy na zdjęcia miesiąca z nagrodami w postaci aparatów tej marki, konkurs na projekt kalendarza, a także konkurs na projekt koszulki dla Krzysztofa Ignaczaka na nowy sezon PlusLigi.

– Dla naszego klubu to niezwykle prestiżowa umowa. Jesteśmy dumni, że sprawdziliśmy się jako rzetelny Partner dla takiej światowej marki, jaką jest NIKON. Ta współpraca pozwoli nam na jeszcze lepszą organizację działań promocyjnych dla wszystkich sympatyków naszego klubu i aparatów NIKON. A na boiskach w Polsce i Europie powalczymy o najwyższe tytuły – zapewnia Bartosz Górski, Wiceprezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved