Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Gwiazdy zawitają do Radomia

Gwiazdy zawitają do Radomia

fot. archiwum

Sympatyków piłki siatkowej w Radomiu czeka spora dawka emocji. We wrześniu w grodzie nad Mleczną zagrają m.in. bełchatowska Skra - klubowy wicemistrz świata, Chemes Humenne - mistrz Słowacji, a także Indykpol AZS Olsztyn, zespół PlusLigi.

Mistrz Słowacji do Polski zawita, by zagrać w tradycyjnym Radomskim Festiwalu Siatkówki. Obok Czarnych, pełniących rolę gospodarza, w turnieju wezmą również udział zespoły z zaplecza siatkarskiej ekstraklasy – Ślepsk Suwałki i KPS Jadar Siedlce.

Tymczasem nie lada gratka kibiców czeka tuż przed zaplanowanym na 14-16 września turniejem. Dwa dni wcześniej w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Kazimierza Paździora zmierzą się bełchatowska Skra i Indykpol AZS Olsztyn. Wizyta zespołów PlusLigi nie będzie przypadkowa. Mecz rozegrany zostanie, aby uczcić pamięć Janusza Sobóla, zmarłego przed kilkoma miesiącami znanego arbitra siatkarskiego. Do potyczki dojdzie z inicjatywy Stowarzyszenia Czarni Radom.

Natomiast 13 września w hali przy ul. Narutowicza drużyna z Olsztyna zmierzy się z Czarnymi. – Jestem już po rozmowie z Mariuszem Szyszko, prezesem Indykpolu AZS Olsztyn – informuje Janusz Stańczuk, sternik radomskiego klubu. Wiadomo również, że tydzień wcześniej beniaminek I ligi zmierzy się z zespołem stołecznej Politechniki. W tym przypadku przygotowująca się do sezonu ekipa z Radomia zagra jednak w Warszawie.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved