Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > To już pewne. AZS Olsztyn zakontraktuje Brazylijczyka

To już pewne. AZS Olsztyn zakontraktuje Brazylijczyka

fot. archiwum

Szkoleniowiec olsztyńskich siatkarzy potwierdził, że nowym zawodnikiem klubu z Warmii i Mazur będzie Rafael Batista de Silva. Brazylijczyk od początku sierpnia przebywał na testach w Olsztynie i został pozytywnie oceniony przez sztab szkoleniowy.

W środę przyjedzie już do Olsztyna i od czwartku wróci do treningów. Cieszymy się z tego, ponieważ to ambitny chłopak, który może się przydać zespołowi – zdradził Radosław Panas.

Trener Indykpolu podkreśla również, że wspólnie z prezesem Mariuszem Szyszko nie zastanawiali się długo nad angażem Brazylijczyka. – Fajnie trenował przez ten okres i drugim aspektem jest fakt, że nie był drogi – mówi Panas. – Wszystkie opłaty kontraktowe, koszty licencji z federacji nie były wysokie, takie akurat na nasze możliwości. Nie chcieliśmy też, żeby tracił czas, więc zdecydowaliśmy się związać z nim umową.

A jak to się stało, że Brazylijczyk trafił do Olsztyna? – Dostaliśmy ofertę od jego menedżera, a następnie zobaczyliśmy filmy z jego umiejętnościami – wyjaśnia trener akademików.* Więcej w Gazecie Wyborczej Olsztyn.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved