Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jedynka Aleksandrów Łódzki na obozie w Kleszczowie

Jedynka Aleksandrów Łódzki na obozie w Kleszczowie

fot. archiwum

W poniedziałek podopieczne Mariusza Bujka rozpoczęły kolejny obóz przygotowawczy. Tym razem zgrupowanie siatkarek Jedynki Aleksandrów Łódzki odbywa się w miejscowości Kleszczów, która mieści się niedaleko Bełchatowa.

W Kleszczowie znajduje się przepiękny obiekt sportowo-rekreacyjny, dzięki któremu zespół może spokojnie się przygotowywać do zbliżającego się sezonu ligowego. Trener Bujek może korzystać z wszelkich obiektów, takich jak hala, siłownia, hala fitness, boisko do plażówki, stadion oraz dużej części odnowy biologicznej. – Teraz wkraczamy w inny etap przygotowań. Ten obóz spędzimy głównie na hali i siłowni oraz oczywiście będzie czas na odnowę biologiczną. Głównie będziemy pracować nad zgraniem zespołu. Mamy czas na szlifowanie elementów typowo siatkarskich, choć będą również elementy wytrzymałości, ale wytrzymałości specjalnej, siatkarskiej – mówi Mariusz Bujek.

Zawodniczki również podkreślają, że obóz to dobry moment na lepsze poznanie się i spędzenie ze sobą więcej czasu. – Mamy w dużej części nowy zespół, który potrzebuje czasu, aby się dobrze poznać. Takie wyjazdy dobrze wpływają na atmosferę panującą w drużynie, a ta mam nadzieję wpłynie na tworzący się coraz fajniejszy kolektyw – mówi libero zespołu Sylwia Korzycka.W tak dobrych warunkach, jakie są tutaj, nie ma na co narzekać, tylko trzeba ciężko pracować. A ta ciężka praca na pewno przyniesie same korzyści – dodaje libero Jedynki.

Aleksandrów Łódzki będzie przebywać na obozie do niedzieli, a w przyszłym tygodniu przyjdzie czas na pierwsze sprawdziany. Drużyna będzie sparować z Budowlanymi Toruń, a w weekend wybiera się na turniej do Mysłowic, gdzie czekają ją spotkania z przyszłymi ligowymi przeciwnikami.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved