Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Ze Roberto przed trudną decyzją

Ze Roberto przed trudną decyzją

fot. archiwum

Po wywalczeniu kolejnego medalu olimpijskiego przez Ze Roberto dalsze losy szkoleniowca stoją pod znakiem zapytania. - Będę rozmawiać z prezesem Ary Gracą - zdradził trener brazylijskich siatkarek, który nadal nie podjął decyzji.

Przez ostatnie lata Ze Roberto całkowicie poświęcił się brazylijskiej siatkówce. Teraz szkoleniowcowi powoli zaczyna brakować rodziny i zastanawia się nad rezygnacją ze stanowiska. – Będę rozmawiać z prezesem Ary Gracą. Myślę, że spotkamy się w następnym tygodniu – powiedział.

Członkowie federacji zdecydowanie są za przedłużeniem umowy z Ze Roberto i decyzję o kontynuowaniu współpracy pozostawiają jemu. Ten jednak nie mówi "nie", ale wizja kolejnych tygodni spędzonych bez rodziny i życie na walizkach nie do końca przypada mu do gustu.

Trener mimo wszystko nadal żywo angażuje się w kobiecą siatkówkę w jego kraju i już mówi o długoterminowych planach przygotowawczych do IO w Rio de Janeiro. – Nadal należy szukać młodych i wysokich dziewczyn. Musimy odkrywać talenty, takie jak Destinee Hooker w Stanach Zjednoczonych.źródło: globoesporte.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved