Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Popik zapowiedział bielszczankom ciężki obóz

Popik zapowiedział bielszczankom ciężki obóz

fot. archiwum

Siatkarki BKS Aluprof wraz ze sztabem szkoleniowym wyjechały z Bielska-Białej do Kielnarowej, gdzie przez najbliższy tydzień będą szlifować formę na obozie przygotowawczym. - Są tam bardzo fajne warunki - podkreśla trener Wiesław Popik.

W składzie bielskiej drużyny na obóz znalazło się wszystkie piętnaście siatkarek, które na co dzień trenują z pierwszą drużyną BKS Aluprof. Przypomnijmy, że do czwartej ekipy minionego sezonu dołączyły znane już z rozgrywek w PlusLidze Czeszki Milada Spalova-Bergova oraz Helena Horka z Modranskiej Prostejov, a także Marta Szymańska, Mariola Wojtowicz, Magdalena Mateusiak, Ewelina Sieczka, Monika Czypiruk, Elisa Cella i Paulina Stroiwąs.

Również w komplecie w Kielnarowej stawi się sztab szkoleniowy bielskiego zespołu wraz z nowym szkoleniowcem Wiesławem Popikiem, który po opuszczeniu Budowlanych Łódź był asystentem Alozjego Świderka w kadrze narodowej.

Trener bielszczanek już przed wyjazdem zapowiedział ciężką pracę. – Przez cały tydzień będą dwa lub trzy treningi dziennie. Będziemy trenować przede wszystkim technikę i wytrzymałość – mówi Wiesław Popik, który w Kielnarowej był już dwukrotnie. – Są tam bardzo fajne warunki. Będziemy sami i będziemy mieli wszystko do naszej dyspozycji – podkreśla szkoleniowiec. Do Bielska-Białej zespół powróci w środę 29 sierpnia.źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved