Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jan Such: I liga będzie bardzo wyrównana

Jan Such: I liga będzie bardzo wyrównana

fot. archiwum

Chcemy przed rozpoczęciem sezonu pierwszoligowego rozegrać około dziesięciu spotkań - mówi trener Campera Wyszków, Jan Such. - Siatkówka w naszym mieście jest bardzo popularna. Myślę, że na meczach I ligi będą komplety publiczności.

12-13 września Camper będzie gospodarzem zawodów, w których udział wezmą: I-ligowy Pekpol Ostrołęka oraz dwaj przedstawiciele PlusLigi – AZS Politechnika Warszawska i AZS UWM Olsztyn. – Tydzień wcześniej zagramy w turnieju w Ostrołęce – mówi trener Jan Such. 21 września na godzinę 18.00 zapraszam kibiców na sparing z Energetykiem Jaworzno. Trener Sławomir Gerymski zajedzie do nas ze swoim zespołem w drodze na zawody w Siedlcach. Spotkanie z Energetykiem na pewno będzie ciekawym wydarzeniem przed inauguracją rozgrywek I ligi. My rywalizację rozpoczniemy u siebie 6 października. Tego dnia zmierzymy się z Pekpolem.

W opinii trenera Sucha rywalizacja w I lidze będzie bardzo wyrównana. – Jest co najmniej 4-5 drużyn o podobnych umiejętnościach. Naszym celem jest awans do ósemki, tak żeby uniknąć baraży w walce o utrzymanie się. Gdyby udało znaleźć w czwórce, to byłby olbrzymi sukces – dodaje szkoleniowiec Campera.

W porównaniu z poprzednim sezonem w zespole jest pięciu nowych graczy – trzech z Pronaru Hajnówka i po jednym z Pekpolu oraz Energetyka. – W poprzednim sezonie toczyliśmy twarde boje w II lidze. Ci gracze bardzo mi się spodobali, stąd propozycja przejścia do Wyszkowa – mówi Jan Such. Zespół rozpoczął przygotowania 15 lipca. Ma za sobą 10-dniowe, bardzo udane, jak podkreśla trener, zgrupowanie w Dębicy. Teraz drużyna Campera przygotowuje się w Wyszkowie.Kadra KS CAMPER Wyszków: rozgrywający – Bartosz Zrajkowski, Konrad Woroniecki, atakujący – Łukasz Kaczorowski, środkowi – Dariusz Szulik, Maciej Główczyński, Mariusz Pruski, przyjmujący – Paweł Kaczorowski, Dominik Żmuda, Dominik Zalewski, Sebastian Wójcik, libero – Jacek Obrębski, Tomasz Knasecki.

* Autor/Źródło: Eugeniusz Andrejuk (pzps.pl)

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved