Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Cala już trenuje w Bełchatowie

Cala już trenuje w Bełchatowie

fot. archiwum

Yosleyder Cala rozpoczął w piątek treningi w Bełchatowie. Niespełna 28-letni kubański przyjmujący, który ostatnio występował we francuskim Tours VB, jest pierwszym nowym graczem, który dołączył do drużyny PGE Skry.

Yosleyder Cala rozpoczął treningi kilka dni później niż pozostali gracze, ponieważ w Stanach Zjednoczonych załatwiał formalności związane z uzyskaniem amerykańskiego obywatelstwa. Wreszcie w czwartek wieczorem wylądował na lotnisku Okęcie w Warszawie, skąd jeden z pracowników klubu zabrał go do Bełchatowa. W piątek zawodnik rozpoczął treningi pod okiem trenerów Macieja Bartodziejskiego i Daniela Lecouny. Przypomnijmy, że pierwszy trener PGE Skry przebywa w Cetniewie, ponieważ pełni również funkcję trenera reprezentacji Polski juniorów.

W poniedziałek do drużyny dołączy Aleksandar Atanasijević, a osiem dni później Michał Winiarski. Obaj gracze PGE Skry występowali na ostatnich igrzyskach olimpijskich w Londynie. Najpóźniej treningi rozpoczną Wytze Kooistra i drugi nowy nabytek PGE Skry, Dejan Vincić, którzy wraz ze swoimi reprezentacjami przygotowują się do turniejów kwalifikacyjnych do mistrzostw Europy.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved