Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Anna Korabiec: Włoszki są do ogrania

Anna Korabiec: Włoszki są do ogrania

fot. archiwum

W pierwszym meczu grupy B mistrzostw Europy juniorek Polki pokonały reprezentację Czech 3:1. - To na pewno nie była jeszcze ta gra, którą chciałybyśmy tutaj prezentować - powiedziała libero polskiego zespołu, Anna Korabiec.

To był pierwszy mecz, wszystkie byłyśmy zestresowane. Pierwszy mecz zawsze jest bardzo trudny i najważniejsze, że go wygrałyśmy. Mamy wspomnienia z mistrzostw Europy kadetek, kiedy w pierwszym meczu z jednym z najsłabszym zespołów w grupie przegrałyśmy, a prowadziłyśmy 2:1. Wtedy głównie właśnie ten mecz zadecydował o tym, że nie weszłyśmy do pierwszej czwórki – przyznała Anna Korabiec, libero reprezentacji Polski juniorek.

We wczorajszym spotkaniu trener Andrzej Peć dokonywał wielu zmian, które w rezultacie dały zwycięstwo biało-czerwonym. – Jesteśmy drużyną i najważniejsze jest dla nas zwycięstwo. Nie obrażamy się na siebie i nie czujemy się źle jak na boisku gra ktoś inny. Wszystkie w każdym momencie są gotowe do wejścia. Każda z nas jest w stanie zrobić dużo dla drugiej – przyznała Anna Korabiec.

Przed naszymi zawodniczkami mecz z trudniejszym rywalem – reprezentacją Włoch. Wczoraj Polki obejrzały spotkanie Italii z Bułgarią. – Z tego, co widziałyśmy wczoraj, wydaje mi się, że Włoszki są do ogrania, że są w naszym zasięgu. Ale trzeba pamiętać, że to też był ich pierwszy mecz i na pewno nie grały wszystkiego, co potrafią. Dzisiaj musimy wyjść na parkiet bardzo skoncentrowane i zagrać swoją siatkówkę, najlepszą jaką potrafimy – powiedziała libero reprezentacji juniorek. Mecz Polska – Włochy rozpocznie się o godzinie 15.30 czasu polskiego.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved