Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Siatkarki Jokera Świecie trenują w Iławie

Siatkarki Jokera Świecie trenują w Iławie

fot. archiwum

Siatkarki Jokera/Mekro Świecie obecnie przygotowują się do sezonu na obozie sportowym w Iławie. Oprócz treningów podopieczne Andrzeja Nadolnego czeka w najbliższym czasie także seria sparingów oraz turnieje w Szczecinie, Świeciu i Warszawie.

Obóz, który rozpoczął się 6 sierpnia, potrwa do czwartku. Trener drużyny ze Świecia ma do dyspozycji 13 zawodniczek, jednak Katarzyna Wenerska trenuje indywidualnie z fizjoterapeutą na siłowni. – Kasia miała niedawno zabieg i przechodzi rehabilitację po nim – mówi trener Andrzej Nadolny. – Jednak myślę, że już od poniedziałku zacznie trenować z drużyną. Pozostałe dziewczyny pracują głównie nad siłą i wytrzymałością. Są też zajęcia z piłkami. Powoli pracujemy nad ustawieniem i taktyką. Jest dużo nowych zawodniczek, więc tu czeka nas sporo pracy. Trenujemy dwa lub trzy razy dziennie. Mamy do dyspozycji salę, siłownię, basen. Pogoda jest w kratkę.

Zawodniczki Jokera wzięły udział w turnieju siatkówki plażowej Lato z Beach Volley. Najwyższe miejsce, czwarte, zajęły Dominika Wojciechowska i Anna Hohn. Od środy siatkarki zaczną też grać sparingi, najbliższymi przeciwnikami będą Orzeł Elbląg oraz Budowlani Toruń. Następnie świecianki wystąpią w turniejach w Szczecinie, Świeciu i Warszawie.

źródło: inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved