Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Rafał Kalinowski uczestniczył w zgrupowaniach polskich juniorek

Rafał Kalinowski uczestniczył w zgrupowaniach polskich juniorek

fot. archiwum

Polskie juniorki przygotowywały się do mistrzostw Europy na trzech zgrupowaniach: w Miliczu, Giżycku i Legionowie. W treningach i pracy sztabu szkoleniowego uczestniczył Rafał Kalinowski, na co dzień trener ekipy drugoligowej Silesii Volley Chorzów/Mysłowice.

Wraz z reprezentacją polskich juniorek ostatnich kilka tygodni spędził Rafał Kalinowski. Trener rezerw Silesii Volley uczestniczył z treningach kadry w Miliczu, Giżycku i Legionowie na zaproszenie Andrzeja Pecia.Jakiś czas temu otrzymałem taką propozycję od trenera kadry. Nie myślałem zbyt długo, postanowiłem od razu z niej skorzystać – mówi Rafał Kalinowski. Dla mnie to ogromna szansa na to, aby rozwijać własny warsztat trenerski. Na każdym z obozów miałem okazję przyglądania się i uczestniczenia w zajęciach naszej kadry, poznając wszystkie aspekty siatkarskiego rzemiosła poprzez technikę, taktykę, przygotowanie fizyczne po statystykę – dodaje.

Dzisiaj biało-czerwone zakończyły przygotowania w Legionowie, a jutro odlecą do Turcji, gdzie walczyć będą o mistrzostwo Europy. Kalinowski zostaje jednak w kraju. Z Mazowsza wraca na Śląsk, gdzie już jutro poprowadzi popołudniowy trening.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved