Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Na szczęście nikt nie narzeka na urazy

Radosław Panas: Na szczęście nikt nie narzeka na urazy

fot. archiwum

Przez ostatnie dwa tygodnie z zawodnikami AZS-u Olsztyn trenował pochodzący z Brazylii przyjmujący Rafael Batista Da Silva. - Jestem zadowolony z jego postawy, wkrótce podejmiemy decyzję, czy z nami pozostanie - mówi Radosław Panas.

Jest pan zadowolony z dotychczas przepracowanego okresu?

Radosław Panas: – Jestem bardzo zadowolony. Trenujemy już na pełnych obrotach, dwa razy dziennie. Pierwszy tydzień przeprowadzaliśmy zajęcia bez skakania, natomiast od początku zawodnicy mają kontakt z piłką. Nie ograniczaliśmy się jedynie do treningów siłowych. Mamy za sobą już także kilka treningów w „szóstkach”, gdzie pojawiają się jakieś elementy taktyki.

W zeszłym sezonie zespół trapiły kontuzje. Jak to wygląda obecnie?Na szczęście nikt nie narzeka na urazy. Wszyscy trenują z pełnym zaangażowaniem. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, nie pozostaje nic, tylko pracować tak dalej.

Na treningach pojawił się nowy zawodnik, Brazylijczyk Rafael Batista Da Silva…

Tak, jestem z niego bardzo zadowolony. To wszechstronny gracz, dobrze wyszkolony technicznie. Fajnie zaprezentował się podczas treningów. Pracował bardzo sumiennie, natomiast po samych treningach trudno określić, na ile byłby on wzmocnieniem drużyny. Chciałbym go zobaczyć w sparingach, jednak na razie nie ma takiej możliwości.

Rozmawiał: Patryk Skrzat
Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved