Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Izabela Żebrowska: Będziemy walczyły o postawione przed nami cele

Izabela Żebrowska: Będziemy walczyły o postawione przed nami cele

fot. archiwum

Izabela Żebrowska w nowym sezonie wystąpi w szeregach Chemika Police. Zawodniczka będzie z pewnością dużym wzmocnieniem dla drużyny i już teraz uważana jest za jej gwiazdę. - Nie uważam, że jestem największą gwiazdą w tym zespole - zaprzecza.

Nie uważam, że jestem największą gwiazdą w tym zespole. Jest dużo doświadczonych dziewczyn, które grały kiedyś w kadrze, posiadające bardzo duże umiejętności. Myślę, że wspólnymi siłami tworząc zespół, będziemy walczyły o to, aby zrealizować postawione przed nami cele – powiedziała Izabela Żebrowska, atakująca Chemika Police.

Obecnie ekipa z Polic przygotowuje się do sezonu w Ustce. Chemik trenuje pod okiem duetu trenerskiego Wiktorowicz-Krebok.To bardzo fajna para. Doskonale do siebie pasują i tworzą idealnie uzupełniający się duet trenerów. Prowadzą bardzo urozmaicone treningi, dzięki czemu nasze zaangażowanie trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Są doskonale przygotowani do każdej jednostki treningowej. Praca z Mariuszem Wiktorowiczem i Jakubem Krebokiem to czysta przyjemność – powiedziała Justyna Raczyńska.

Ze współpracy z Wiktorowiczem zadowolony jest sam Krebok.Ja mam nadzieję, że to tak wygląda, ponieważ my właśnie czujemy, że tak jest. Dobrze się rozumiemy, wymieniamy często krytyczne uwagi wobec siebie, wyciągamy wnioski z pomyłek, jakie kiedyś nam się zdarzały. Trener Wiktorowicz bardzo chciał mnie w tym zespole, więc jest to sygnał, że ta nasza współpraca przynosi efekty i jest dobrze postrzegana – mówi.Rozmawiał: Gracjan Broda

źródło: chemikpolice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved