Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany w terminarzu II ligi mężczyzn

Zmiany w terminarzu II ligi mężczyzn

fot. archiwum

Do zaskakujących zmian doszło w terminarzu IV grupy II ligi mężczyzn. W stawce zabraknie zespołu z Tychów, a dodatkowo nastąpiły roszad par w poszczególnych terminach. PZPS tłumaczy, iż wcześniej opublikowany terminarz był niepoprawny.

W IV grupie II ligi mężczyzn nie wystąpi drużyna Nascon Tychy, która miała zainaugurować swoje występy w lidze spotkaniem z Błękitnymi Ropczyce. Miejsce wspomnianego zespołu zajmie drużyna SMS Spała. Nascon Tychy wystąpi natomiast w grupie II.

Nie są to jedyne zmiany, które pojawiły się przy okazji opublikowania nowej rozpiski rywalizacji w ramach II ligi. Dodatkowo PZPS dokonał kilku zmian jeśli idzie o rozstawienie par w poszczególnych kolejkach. W nowym układzie Błękitni Ropczyce sezon zainaugurują przed swoją publicznością z Avią Świdnik. Z kolei pozostała podkarpacka dwójka 13 października będzie grała mecze na wyjeździe. Karpaty zagrają w Bochni, a Wisłok Strzyżów w Krakowie z AGH 100RK AZS. Natomiast w drugiej kolejce, która zaplanowana została na 20 października, Karpaty Krosno zagrają u siebie z Błękitnymi Ropczyce, natomiast Wisłok Strzyżów podejmie przed własną publicznością drużynę AZS Politechnika Fart II Kielce.

Jak tłumaczy Polski Związek Piłki Siatkowej, poprzednio opublikowany terminarz był niepoprawny i dlatego nastąpiły poszczególne roszady.źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved