Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > W Starych Jabłonkach bez mistrzów olimpijskich

W Starych Jabłonkach bez mistrzów olimpijskich

fot. archiwum

Julius Brink i Jonas Reckermann nie przyjadą do Polski na turniej SWATCH FIVB World Tour Mazury ORLEN Grand Slam. Złoci medaliści olimpijscy z Londynu postanowili odpocząć po trudach igrzysk oraz podleczyć dokuczające im urazy.

Już w Londynie Jonas Reckermann miał problemy z barkiem, który na jego szczęście nie przeszkodził mu w zdobyciu mistrzostwa olimpijskiego. Obaj po występie w londyńskim turnieju postanowili nie przeciążać się i zaleczyć uraz. Ponadto w Niemczech ruszają mistrzostwa kraju, Brink i Reckermann będą mieli okazję zatem cieszyć się medalem wśród kibiców, najbliższych rodzin i przyjaciół.

Niemcy w Starych Jabłonkach w ubiegłym roku zajęli piątą lokatę, wcześniej dwukrotnie stawali na drugim stopniu podium, zdobywając srebrne medale. W tym roku  kibice w Polsce nie mieli szans oglądać niemieckiego duetu, gdyż reprezentanci naszych zachodnich sąsiadów odpuścili również udział w turnieju mysłowickim.

Rozgrywki mężczyzn w Starych Jabłonkach na dobre ruszają jutro. W kwalifikacjach do turnieju głównego wystąpi duet Michał Makowski i Dawid Popek. Jutro też rozpoczyna się turniej główny kobiet.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved