Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Młode pilanki trenują na Kaszubach

Młode pilanki trenują na Kaszubach

fot. archiwum

Młode siatkarki Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej pozazdrościły swoim starszym koleżankom i również rozpoczęły przygotowania do nadchodzącego sezonu. Blisko pięćdziesiąt zawodniczek pod okiem trenerów grup młodzieżowych trenuje w Chmielnie.

W poniedziałek rano dziewczęta z zespołów młodzieżowych PTPS-u Piła wyjechały na obóz sportowy, który odbędzie się w niewielkiej miejscowości Chmielno, położonej w centrum Kaszubskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy dwoma jeziorami – Białym i Kłodno. Podopieczne trenerów Andrzeja Zapaśnika, Tomasza Idzikowskiego i Sławomira Świderskiego przez dziesięć dni będą przygotowywały się do sezonu, trenując i korzystając z uroków ośrodka wypoczynkowego Szuwarek.

To już niemal tradycja, bowiem młode pilanki od lat przygotowują się do sezonu na Kaszubach, jeżdżąc w sierpniu na obozy sportowe. – To kapitalna okazja do integracji i wzajemnego poznania się młodych zawodniczek – tłumaczą organizatorzy. W obozie biorą udział zarówno zawodniczki mini siatkówki, jak i młodziczki, kadetki oraz juniorki. – Zawsze staramy się, aby obóz był w atrakcyjnym miejscu, pamiętając o tym, że musi również być czas na wypoczynek i rekreację. Mam nadzieję, że miejsce, które wybraliśmy w tym roku, spodoba się naszym młodym siatkarkom – mówi Andrzej Zapaśnik. W obozie w Chmielnie bierze udział pięćdziesiąt dziewcząt trenujących w Pilskim Towarzystwie Piłki Siatkowej.

źródło: ptps.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved