Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejne zmiany w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

Kolejne zmiany w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

fot. archiwum

Po zmianie prezesa, trenera przyszedł czas na kolejną nowość w klubie z Kędzierzyna-Koźlę. W zbliżającym się sezonie ZAKSA występować będzie z nowym logo. Zmiany, zmiany, zmiany... Tymczasem zawodnicy rozpoczęli już intensywne przygotowania do rozgrywek.

Nowe logo w dużym stopniu pokrywa się z poprzednim. Obecne logo ma nowy kształt, nadano mu też bardziej wyrazisty i dynamiczny charakter. Nowa grafika ma symbolizować świeżą siłę, z którą klub będzie wkraczał w następne rozgrywki siatkarskie. Podstawowa modyfikacja znaku dotyczyła głównie kształtu – obecne logo umieszczone jest również na tarczy, jednak nadano mu bardziej współczesny wygląd. Górna cześć, w której znajduje się siatkarz, zyskała dodatkowo na dynamice dzięki charakterystycznie zarysowanej piłce. Ponadto, by umocnić i podkreślić nazwę klubu, jego typografia została zmieniona na większą i bardziej wyrazistą.

Chcemy troszeczkę inaczej pokazać klub. Klub, który jest teraz dynamiczny i ma się zaznaczyć nie tylko w naszym województwie. Ma być rozpoznawalny w całej Polsce – wyjaśnia zmiany Małgorzata Marciszewska, właścicielka firmy przygotowującej projekt.

Nowe logo niewątpliwie nie gwarantuje sukcesów, a jedynie może stać się inspiracją do nich. Sukces drużyny może zagwarantować za to trening – o czym niewątpliwie zdają sobie sprawę wszyscy związani z… poprzedniego sezonu. Zawodnicy ZAKSY rozpoczęli już pod okiem Sebastiana Świderskiego przygotowania do nowego sezonu. Treningi odbywają się dwa razy dziennie. Rano od 9:30 zawodnicy ćwiczą na siłowni, a po południu o 17:30 rozpoczyna się trening na parkiecie.– Jest już z nami Antonin Rouzier oraz Łukasz Wiśniewski. Jutro do drużyny dołączy Dominik Witczak a olimpijczycy z Londynu oraz Elvi Contreras przyjadą do Kędzierzyna-Koźla pod koniec miesiąca – poinformował Tomasz Drzyzga, manager drużyny.

Nie próżnuje również nowa prezes klubu – Sabina Nowosielska, która będąc w okolicach Izmiru, została zaproszona na spotkanie przez przedstawicieli klubu Arkas Izmir. Spotkanie zaowocowało zaproszeniem drużyny Arkasu do Polski.

Goście z Izmiru przyjadą do nas 23 września, zaraz po turnieju w Warszawie. Obie drużyny będą razem trenować, a na zakończenie rozegrają mecz sparingowy, który będzie głównym punktem oficjalnej prezentacji naszego zespołu przed nowym sezonem – zdradza najbliższe plany Sabina Nowosielska.

źródło: inf. własna, Radio Park, zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved