Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Projekt Plaża Open 2012 przeszedł do historii

Projekt Plaża Open 2012 przeszedł do historii

fot. archiwum

Turniej finałowy Plaża Open 2012 został zakończony nad pilskim ośrodkiem wypoczynkowym „Płotki". Zwyciężczyniami turnieju kobiet zostały Ilona Zielińska i Anna Urych-Turska, a wśród mężczyzn najlepsi byli Dawid Ogórek i Radosław Zbierski.

Historia jakże piękna, bogata w wiele ciekawych sytuacji, o których z pewnością można by wiele napisać. Ale z całą pewnością na szersze podsumowanie całego cyklu Plaża Open 2012 przyjdzie jeszcze czas. W ostatnim dniu turnieju finałowego odbyły się decydujące spotkania zarówno turnieju męskiego, jak i żeńskiego. Wśród pań najlepszy (jak dwa dni wcześniej) okazał się duet Anna Urych-Turska/Ilona Zielińska, drugie miejsce zajęły Maria Włoch/Joanna Szczepaniak, a najniższe miejsce na podium przypadło pochodzącym z Jawora Marcelinie Wyszomirskiej oraz Aleksandrze Deptuch, które w decydującym o brązowych medalach spotkaniu okazały się lepsze od Kai oraz Karoliny Rogali. Trzeba oddać wielkie słowa uznania wszystkim parom walczącym w turnieju, a szczególnie siostrom pochodzącym z Łasku, ponieważ Karolina grała w Pile z kontuzją.

Turniej męski zwyciężył duet Zbierski/Ogórek, który w finale po dwusetowym spotkaniu okazał się lepszy od pary Sadowski/Przybylak. Najniższe miejsce na podium zajęli doświadczeni uczestnicy turniejów Plaża Open, a więc Michał Matyja oraz Karol Szczepanik. Po ostatnim spotkaniu turnieju męskiego odbyło się wręczenie pucharów, medali oraz nagród rzeczowych. Wśród których były m.in. skoki z 222 metrowej wieży ufundowane przez firmę Dream Jump czy 1-dniowy kurs nurkowania ufundowany przez Deep Diver z Piły. Zawsze wesoły i mający niekonwencjonalne pomysły Marcin Prus wręczył najlepszym parom po 1 pieluszce na wypadek… kłopotów na 222 metrach.

Po części sportowej odbyła się część oficjalna, którą było uroczyste podsumowanie tegorocznego projektu. Na początek uroczystości głos zabrał Marcin Strządała, następnie odbyło się wręczenie indywidualnych wyróżnień dla organizatorów, którzy bardzo często z otrzymanego dyplomu z podziękowaniami nie kryli zaskoczenia, a czasami nawet wzruszenia. Nie zabrakło oczywiście podziękowań dla władz poszczególnych miast czy sponsorów Plaża Open.Wyróżniono także zawodników w nieco humorystycznych kategoriach, na przykład: najładniejszy uśmiech Plaża Open przypadł w udziale Marcelinie Wyszomirskiej. Najaktywniejszy uczestnik tegorocznego projektu to Karol Szczepanik, a najlepiej dobrana para: Roman Andrys oraz Marcin Brzeziński. Najsympatyczniejsza zawodniczka – Paulina Szczepanik, czy wreszcie zdobywca premii górskiej w Bielsku-Białej Radek Zbierski. Na koniec dla zgromadzonych gości zaśpiewał Conrado Yanez, który swoim niesamowitym głosem porwał wszystkich do wspólnej zabawy do późnych godzin nocnych.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved