Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Marika Doktorska zasiliła szeregi AZS Politechniki Warszawskiej

Marika Doktorska zasiliła szeregi AZS Politechniki Warszawskiej

fot. archiwum

Nowym nabytkiem AZS Politechniki Warszawskiej została rozgrywająca Marika Doktorska. Młoda i perspektywiczna siatkarka związała się ze stołecznym klubem roczną umową. Siatkarka jest wychowanką LTS Legionovii Legionowo.

Niewątpliwym atutem Mariki Doktorskiej jest jej wzrost – 186 cm. – Dobre warunki fizyczne w dzisiejszej siatkówce są niewątpliwym atutem. Niemniej Marikę czeka sporo ciężkiej pracy, aby stała się klasową rozgrywającą. Ma możliwości, aby grać na wysokim poziomie, ale wszystko zależy od niej samej. Liczę, że tak jak inne dziewczyny podniesie poziom całego zespołu i będzie pewnym punktem drużyny – mówi trener Robert Strzałkowski.

Nowa siatkarka ma za sobą zaledwie rok gry w drugiej lidze i jest wychowanką LTS Legionovii Legionowo, gdzie trenerem grup młodzieżowych był jej ojciec – Andrzej Doktorski. Zawodniczka poprzedni sezon spędziła w barwach AZS AWF UKSW Warszawa, które zajęło ostatecznie szóste miejsce w rozgrywkach. W Politechnice spotka nowe-stare koleżanki z czasów juniorskich: Monikę Scecewicz, Annę Szerszeńską i Paulinę Snopkiewicz, z którymi dwa lata temu zdobyła szóste miejsce w finałach mistrzostw Polski juniorek.

źródło: azspw.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved