Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki AZS Białystok zakończyły pierwsze zgrupowanie

Siatkarki AZS Białystok zakończyły pierwsze zgrupowanie

fot. archiwum

Coraz mniej czasu zostało do rozpoczęcia kolejnego sezonu PlusLigi Kobiet. Siatkarki AZS-u Białystok, przygotowujące się do gry w ekstraklasie, wróciły z dwutygodniowego obozu w Rajgrodzie. W drużynie raczej nie będzie już grała Joanna Szeszko.

Na obóz do Rajgrodu wyjechało siedem siatkarek, które wcześniej rozpoczęły przygotowania do sezonu w AZS-ie Białystok. To Anna Łozowska, Angelika Bulbak, Ewelina Polak, Natalia Kurnikowska, Sylwia Chmiel, Laura Tomsia i Żaneta Kokoszka. W trakcie zgrupowania dojechały do nich jeszcze rozgrywająca Ewa Cabajewska i środkowa Edyta Rzenno, która już w przeszłości była w białostockim klubie. Jak twierdzi trener Czesław Tobolski, obie byłyby przydatne drużynie. Cabajewska grała w AZS-ie w poprzednim sezonie i ma kontrakt ważny jeszcze przez rok, ale pozostanie w Białymstoku uzależniała m.in. od tego, czy klub ureguluje zaległości finansowe.

– Skoro Ewa była na obozie, to znaczy, że wszystko jest w porządku – twierdzi Aleksander Puchalski, prezes AZS-u. – Z Edytą Rzenną także jesteśmy po wstępnych ustaleniach w sprawie umowy. Nie przewiduję tutaj problemów – dodaje.

Wciąż z drużyną nie trenuje Joanna Szeszko. Do końca nie wiadomo, czy Tobolski widziałby 38-letnią siatkarkę w drużynie. Na pytanie, czy chciałby, aby przyjmująca dołączyła do trenujących, odpowiedział, że w zasadzie w drużynie postawiono na młodość.więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved