Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Berenika Okuniewska rozpoczęła przygotowania do sezonu

Berenika Okuniewska rozpoczęła przygotowania do sezonu

fot. archiwum

- Wiem, że czeka mnie tam ciężka praca, ale to jest jak podjęcie wyzwania, czuję się silna i gotowa na ten sezon - przyznała Berenika Okuniewska, która w przyszłym sezonie bronić będzie barw Fenerbahce Stambuł.

Berenika Okuniewska w najbliższym sezonie będzie bronić barw Fenerbahce Stambuł. Siatkarka przygotowania ze swoją nową drużyną rozpocznie dopiero w połowie tego tygodnia, jednak treningi rozpoczęła już na początku miesiąca. – Dzięki uprzejmości wrocławskiego klubu i trenera Rafała Błaszczyka przygotowywałam się przed wyjazdem przez ostatnie dziesięć dni razem z drużyną Impelu na sali i z trenerem Veroną na siłowni – przyznała zawodniczka, która w tym roku, pomimo gry w reprezentacji, zakończyła sezon już na rozgrywkach grupowych World Grand Prix.

Ekipa Fenerbahce Stambuł w zeszłym sezonie triumfowała w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, jednak w tegorocznych rozgrywkach zabraknie tej ekipy. O powodach można przeczytać w artykule Liga Mistrzyń bez Fenerbahce Stambuł – dlaczego? Pomimo tego drużyna ta z pewnością liczyć będzie się w walce o medale w niezwykle silnej lidze tureckiej. Tym samym zawodniczki czeka trudny sezon. – Wiem, że czeka mnie tam ciężka praca, ale to jest jak podjęcie wyzwania, czuję się silna i gotowa na ten sezon – przyznała Okuniewska, która nie może się już doczekać przeprowadzki do Stambułu. Jednocześnie zawodniczka zdementowała plotki dotyczące jej ciąży. – Nie jestem w ciąży i w najbliższym czasie nie zamierzam. Jeśli mam być szczera, jestem teraz w trakcie rozwodu i myślę, że w jakimś stopniu ta głupia plotka jest powiązana z tą sprawą. Tym samym polscy kibice mogą być pewni, że siatkarka w całym sezonie ligowym będzie liczyć się w walce o miejsce w szóstce swojej nowej ekipy.

W Turcji, poza Okuniewską, występować będą jeszcze dwie polskie siatkarki: Karolina Kosek (Yeşilyurt Stambuł) oraz Małgorzata Glinka-Mogentale (VakifGunesTTelekom Stambuł).źródło: inf. własna, plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved