Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Znamy wszystkich uczestników Memoriału Arkadiusza Gołasia

Znamy wszystkich uczestników Memoriału Arkadiusza Gołasia

fot. archiwum

Turniej siatkarzy w Międzychodzie, który zostanie rozegrany w dniach 8-9 września, został oficjalnie uznany przez PZPS jako kolejna edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia. Wiadomo też, że skład imprezy uzupełni Chemes Humenne, mistrz Słowacji.

To dla nas organizatorów i władz Międzychodu wielki zaszczyt. Cieszę się, że impreza trafiła do tej miejscowości, bo ona kocha sport. A wszystko zaczęło się od telefonu byłego dyrektora Lecha, Marka Pogorzelczyka, który w drodze na sparing Wisły Kraków podsunął mi myśl, by siatkarskie emocje przenieść właśnie do Międzychodu – mówi na łamach Głosu Wielkopolskiego Anna Sumelka, organizatorka imprezy.

W turnieju wystąpią drużyny Skry Bełchatów, Delecty Bydgoszcz, AZS-u Częstochowa i Chemes Humenne. Pierwotnie była mowa nawet o zaproszeniu Dynama Moskwa, ale ostatecznie z zagranicznych drużyn wystąpi aktualny mistrz Słowacji. Niedzielny finał na żywo pokaże TVP Sport. W przeddzień zawodów warsztaty siatkarskie dla dzieci poprowadzą znani trenerzy: Ireneusz Mazur, Waldemar Wspaniały i Ryszard Bosek.

źródło: Głos Wielkopolski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved