Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Czas na finały turnieju Plaża Open

Czas na finały turnieju Plaża Open

fot. archiwum

Turniej Plaża Open wkroczył w decydującą fazę. Po pięciu turniejach eliminacyjnych przyszedł czas na finałowe rozgrywki. Mimo że sezon siatkówki plażowej praktycznie już się kończy, to do Piły przyjechało kilka znakomitych par z całej Polski.

Głównym przeciwnikiem zawodników, sędziów i organizatorów była dziś pogoda. Silny wiatr, deszcz i niska temperatura dały się we znaki wszystkim uczestnikom projektu Plaża Open. Jednak trudne warunki atmosferyczne nie przeszkadzały na tyle, aby przerwać turniej i mogliśmy być świadkami spotkań na najwyższym poziomie. Zawodniczki i zawodnicy zostawili wiele zdrowia, energii i nerwów na boisku, stworzyli świetne widowisko sportowe, w którym emocje nie opadały nawet na chwilę.

Poznaliśmy cztery duety kobiece, które będą walczyć o miejsca na podium. O złoty medal będą walczyć Ilona Zielińska wraz z Anną Urych-Tursą, a ich przeciwniczkami będą Maria Włoch i Joanna Szczepaniak. W finale pocieszenia zagrają Marcelina Wyszomirska i Aleksandra Deptuch, które uzyskały awans podczas turnieju w Jaworze. Plany Marceliny i Aleksandry będą chciały pokrzyżować siostry Kaja i Karolina Rogala.

Turniej męski zakończony został rundę wcześniej ze względu na pogarszającą się pogodę. Jutro rozegrane zostaną półfinały, w których zagrają pary Ogórek/Zbierski, Szczepanik/Matyja oraz Andryszewski/Szczechowicz i Sadowski/Przybylak.Jutro na pilskich „Płotkach” spotkają się najlepsi z najlepszych. Na wszystkich czekać będzie pokaźna dawka adrenaliny i emocji. Zawodnicy zapewne będą walczyć o każdą piłkę, każdy punkt i każdy set. Po meczach finałowych przyjdzie chwila chwały dla zwycięzców, ponieważ odbędzie się ceremonia wręczenia nagród oraz bankiet podsumowujący cały cykl Plaża Open.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved