Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Ruszył ostatni turniej z cyklu Plaża Open

Ruszył ostatni turniej z cyklu Plaża Open

fot. archiwum

Ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej Plaży Open rozpoczął się na pilskich „Płotkach". Do zawodów zgłosiło się 11 par kobiet oraz 17 duetów męskich. Po oficjalnym otwarciu zawodniczki i zawodnicy przystąpili do walki o Puchar Prezydenta Miasta Piły.

Pogoda w dniu wczorajszym nie rozpieszczała i kilka spotkań toczyło się w bardzo trudnych warunkach podczas rzęsistego deszczu. Doświadczeni zawodnicy świetnie radzili sobie mimo pogodowych psikusów. Silna ekipa przyjechała z Krakowa, dwa męskie duety Matyja/Szczepanik oraz Słonina/Piwowarczyk zapewne będą bić się o najwyższe miejsca w turnieju. Nie zabrakło również stałych bywalców Plaży Open. Marcin Brzeziński wraz z Romanem Andrysem będą chcieli powtórzyć sukces z Jawora, gdzie stanęli na najwyższym stopniu podium.

Poznaliśmy już cztery pary półfinałowe turnieju kobiet. W pierwszym spotkaniu półfinałowym zmierzą się Dominika Woźniak i Maria Tuliszka z parą Maria Włoch/Joanna Szczepaniak. W kolejnym meczu zagrają pary Płaczek/Adamek i Zielińska/Urych-Turska.

Dziś rozstrzygnie się, które pary staną na podium i uzyskają tym samym awans do wielkiego finału projektu Plaża Open. Mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów i od rana będzie świecić piękne słońce, ponieważ oprócz emocji związanych z meczem organizatorzy przygotowali konkursy dla kibiców i gości. Na pewno odbędą się zawody w piciu wody Jurajskiej na czas oraz turniej Vylej Balon.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved