Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Aleksandra Król z Ostrowca Św. przenosi się do Krakowa

Aleksandra Król z Ostrowca Św. przenosi się do Krakowa

fot. archiwum

Po czterech sezonach spędzonych w barwach AZS-u WSBiP KSZO Ostrowiec Św. na zmianę klubu zdecydowała się Aleksandra Król. Ta doświadczona zawodniczka w przyszłym sezonie zagra w zespole z Krakowa, w AZS-ie Uniwersytet Ekonomiczny.

To dość nieoczekiwany transfer, gdyż wiele wskazywało na to, że grająca na środku bloku zawodniczka przedłuży kontrakt z akademiczkami z Ostrowca Św. Strony nawet doszły do wstępnego porozumienia, brakowało tylko podpisów na kontrakcie. W międzyczasie z propozycją gry zgłosili się do Aleksandry Król przedstawiciele AZS-u UE Kraków, a zawodniczka z ich oferty postanowiła skorzystać. Aleksandra Król to doświadczona, trzydziestojednoletnia środkowa, która zanim trafiła do Ostrowca Św., grała w takich zespołach jak Gwardia Wrocław, SMS PZPS Sosnowiec, AZS Opole, AZS Politechnika Częstochowa czy austriacki SSK Feldrich.

Siatkarka w Krakowie ma zgłosić się dzisiaj, gdzie w siedzibie klubu nastąpi podpisanie umowy. Z kolei na pierwszym treningu Król pojawi się w piątek. Wraz z ekonomistkami wyjedzie też na obóz przygotowawczy. Władze klubu wciąż poszukują drugiej atakujące. Jak udało się nam ustalić, prowadzone są już zaawansowane rozmowy z jedną zawodniczką, a jej nazwisko powinno być znane w przyszłym sezonie.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved